O nás

Za začiatkom vzniku masážneho salónu Relax a úľava stála myšlienka pomoci druhým. Zakladateľ a majiteľ salónu Ján Nemčok otvoril prvé priestory s rozlohou 20 metrov štvorcových v septembri 2005 a pracoval v nich sám. Chcel v Brezne vytvoriť niečo viac, niečo čo tu dovtedy nebolo, masážny salón ktorý by fungoval ako relaxačné a rehabilitačné centrum. S touto víziou sa v roku 2007 presťahoval do väčších priestorov a pribudol aj prvý zamestnanec.

Po štyroch rokoch nastal čas na zmenu a tak sa salón presťahoval do súčasných priestorov, rozšírila sa ponuka služieb a zakúpil sa vákuový prístroj Niodé, ktorý malo odvtedy možnosť vyskúšať mnoho spokojných klientov.

V júni minulého roku sa salón rozšíril o ďalšiu miestnosť . Za 10 rokov svojho pôsobenia v Brezne si salón získal mnoho verných a spokojných klientov a preto sme vždy pripravení ponúknuť vám tie najlepšie služby.

Vyberte si zo širokej škály našich masáží. Či sa už jedná o zdravotný problém alebo formovanie postavy, náš profesionálne vyškolený personál je vám vždy ochotný pomôcť pri riešení akéhokoľvek problému. Samozrejmosťou u nás je individuálny a pozitívny prístup.

Tešíme sa na vašu návštevu!